KONST / Litografier / Grafiskt blad 13919078
nr 1391 9078
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Blå Pall". Signerad, numrerad 15/100. Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:19